Poland

III Liga, Group 4

Choose a season:
standings
# team G W d l g gd p form next
4
1 LKP Motor Lublin 18 9 6 3 29:16 13 33 L
KS Hutnik Krakow SSA
26.10.19 1 : 0 lose
LKP Motor Lublin
W
LKP Motor Lublin
02.11.19 1 : 0 win
KS Wisloka Debica
W
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
09.11.19 0 : 1 win
LKP Motor Lublin
W
LKP Motor Lublin
16.11.19 4 : 1 win
KS Hetman Zamosc
W
LKP Motor Lublin
23.11.19 2 : 1 win
FKS Stal Krasnik
2 Korona II Kielce SA 18 10 3 5 37:25 12 33 L
Korona II Kielce SA
27.10.19 1 : 2 lose
Orleta Radzyn Podlaski
L
Avia Swidnik
02.11.19 2 : 1 lose
Korona II Kielce SA
W
Korona II Kielce SA
09.11.19 4 : 3 win
Podhale Nowy Targ
L
LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA
16.11.19 2 : 0 lose
Korona II Kielce SA
W
MKS Podlasie Biala Podlaska
23.11.19 0 : 2 win
Korona II Kielce SA
3 KS Hutnik Krakow SSA 18 9 6 3 32:26 6 33 W
KS Hutnik Krakow SSA
26.10.19 1 : 0 win
LKP Motor Lublin
W
Orleta Radzyn Podlaski
03.11.19 1 : 2 win
KS Hutnik Krakow SSA
D
KS Hutnik Krakow SSA
09.11.19 3 : 3 draw
Avia Swidnik
W
Podhale Nowy Targ
16.11.19 1 : 2 win
KS Hutnik Krakow SSA
D
LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA
23.11.19 0 : 0 draw
KS Hutnik Krakow SSA
4 LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA 18 8 8 2 26:16 10 32 D
Sokol Sieniawa
27.10.19 2 : 2 draw
LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA
W
KS Wisla Pulawy
02.11.19 0 : 1 win
LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA
W
Siarka Tarnobrzeg
09.11.19 2 : 3 win
LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA
W
LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA
16.11.19 2 : 0 win
Korona II Kielce SA
D
LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA
23.11.19 0 : 0 draw
KS Hutnik Krakow SSA
5 FKS Stal Krasnik 18 7 6 5 26:17 9 27 L
KS Wisloka Debica
26.10.19 1 : 0 lose
FKS Stal Krasnik
D
FKS Stal Krasnik
03.11.19 1 : 1 draw
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
D
KS Hetman Zamosc
10.11.19 1 : 1 draw
FKS Stal Krasnik
D
FKS Stal Krasnik
17.11.19 0 : 0 draw
Chelmianka Chelm
L
LKP Motor Lublin
23.11.19 2 : 1 lose
FKS Stal Krasnik
6 KS Wisloka Debica 18 7 6 5 22:13 9 27 W
KS Wisloka Debica
26.10.19 1 : 0 win
FKS Stal Krasnik
L
LKP Motor Lublin
02.11.19 1 : 0 lose
KS Wisloka Debica
W
KS Wisloka Debica
09.11.19 2 : 0 win
Orleta Radzyn Podlaski
L
Avia Swidnik
16.11.19 1 : 0 lose
KS Wisloka Debica
L
Podhale Nowy Targ
23.11.19 2 : 1 lose
KS Wisloka Debica
7 Siarka Tarnobrzeg 18 7 6 5 27:22 5 27 L
Podhale Nowy Targ
02.11.19 5 : 1 lose
Siarka Tarnobrzeg
L
Siarka Tarnobrzeg
09.11.19 2 : 3 lose
LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA
W
MKS Podlasie Biala Podlaska
16.11.19 0 : 1 win
Siarka Tarnobrzeg
D
Sola Oswiecim
16.11.19 0 : 0 draw
Siarka Tarnobrzeg
L
Wisla Sandomierz
23.11.19 2 : 0 lose
Siarka Tarnobrzeg
8 Avia Swidnik 18 7 6 5 26:27 -1 27 D
Siarka Tarnobrzeg
26.10.19 2 : 2 draw
Avia Swidnik
W
Avia Swidnik
02.11.19 2 : 1 win
Korona II Kielce SA
D
KS Hutnik Krakow SSA
09.11.19 3 : 3 draw
Avia Swidnik
W
Avia Swidnik
16.11.19 1 : 0 win
KS Wisloka Debica
L
Avia Swidnik
23.11.19 1 : 2 lose
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
9 KS Wisla Pulawy 18 7 5 6 20:19 1 26 L
KS Wisla Pulawy
02.11.19 0 : 1 lose
LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA
W
KS Wisla Pulawy
09.11.19 2 : 0 win
MKS Podlasie Biala Podlaska
D
KS Wisla Pulawy
09.11.19 0 : 0 draw
Sola Oswiecim
W
Wisla Sandomierz
17.11.19 0 : 1 win
KS Wisla Pulawy
W
Jutrzenka Giebultow
23.11.19 0 : 3 win
KS Wisla Pulawy
10 Podhale Nowy Targ 18 7 4 7 27:22 5 25 W
KS Wisla Pulawy
26.10.19 0 : 3 win
Podhale Nowy Targ
W
Podhale Nowy Targ
02.11.19 5 : 1 win
Siarka Tarnobrzeg
L
Korona II Kielce SA
09.11.19 4 : 3 lose
Podhale Nowy Targ
L
Podhale Nowy Targ
16.11.19 1 : 2 lose
KS Hutnik Krakow SSA
W
Podhale Nowy Targ
23.11.19 2 : 1 win
KS Wisloka Debica
11 Sokol Sieniawa 18 6 7 5 17:17 -1 25 D
MKS Podlasie Biala Podlaska
02.11.19 2 : 2 draw
Sokol Sieniawa
D
Sola Oswiecim
02.11.19 0 : 0 draw
Sokol Sieniawa
D
Sokol Sieniawa
10.11.19 0 : 0 draw
Wisla Sandomierz
W
Jutrzenka Giebultow
16.11.19 0 : 1 win
Sokol Sieniawa
D
Chelmianka Chelm
23.11.19 0 : 0 draw
Sokol Sieniawa
12 Wisla Sandomierz 18 6 6 6 23:18 5 24 W
Chelmianka Chelm
26.10.19 0 : 1 win
Wisla Sandomierz
W
Wisla Sandomierz
03.11.19 1 : 0 win
Jutrzenka Giebultow
D
Sokol Sieniawa
10.11.19 0 : 0 draw
Wisla Sandomierz
L
Wisla Sandomierz
17.11.19 0 : 1 lose
KS Wisla Pulawy
W
Wisla Sandomierz
23.11.19 2 : 0 win
Siarka Tarnobrzeg
13 KSZO SSA Ostrowiec Sw. 18 6 6 6 19:18 1 24 D
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
26.10.19 0 : 0 draw
KS Hetman Zamosc
D
FKS Stal Krasnik
03.11.19 1 : 1 draw
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
L
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
09.11.19 0 : 1 lose
LKP Motor Lublin
W
Orleta Radzyn Podlaski
16.11.19 0 : 1 win
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
W
Avia Swidnik
23.11.19 1 : 2 win
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
14 KS Hetman Zamosc 18 5 6 7 22:25 -3 21 D
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
26.10.19 0 : 0 draw
KS Hetman Zamosc
D
KS Hetman Zamosc
02.11.19 0 : 0 draw
Chelmianka Chelm
D
KS Hetman Zamosc
10.11.19 1 : 1 draw
FKS Stal Krasnik
L
LKP Motor Lublin
16.11.19 4 : 1 lose
KS Hetman Zamosc
W
Orleta Radzyn Podlaski
23.11.19 1 : 2 win
KS Hetman Zamosc
15 Jutrzenka Giebultow 18 4 4 10 13:27 -14 16 D
Jutrzenka Giebultow
26.10.19 0 : 0 draw
Sola Oswiecim
L
Wisla Sandomierz
03.11.19 1 : 0 lose
Jutrzenka Giebultow
W
Chelmianka Chelm
10.11.19 0 : 1 win
Jutrzenka Giebultow
L
Jutrzenka Giebultow
16.11.19 0 : 1 lose
Sokol Sieniawa
L
Jutrzenka Giebultow
23.11.19 0 : 3 lose
KS Wisla Pulawy
16 Orleta Radzyn Podlaski 18 3 6 9 12:22 -10 15 W
Korona II Kielce SA
27.10.19 1 : 2 win
Orleta Radzyn Podlaski
L
Orleta Radzyn Podlaski
03.11.19 1 : 2 lose
KS Hutnik Krakow SSA
L
KS Wisloka Debica
09.11.19 2 : 0 lose
Orleta Radzyn Podlaski
L
Orleta Radzyn Podlaski
16.11.19 0 : 1 lose
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
L
Orleta Radzyn Podlaski
23.11.19 1 : 2 lose
KS Hetman Zamosc
17 Chelmianka Chelm 18 1 8 9 12:28 -16 11 L
Chelmianka Chelm
26.10.19 0 : 1 lose
Wisla Sandomierz
D
KS Hetman Zamosc
02.11.19 0 : 0 draw
Chelmianka Chelm
L
Chelmianka Chelm
10.11.19 0 : 1 lose
Jutrzenka Giebultow
D
FKS Stal Krasnik
17.11.19 0 : 0 draw
Chelmianka Chelm
D
Chelmianka Chelm
23.11.19 0 : 0 draw
Sokol Sieniawa
18 MKS Podlasie Biala Podlaska 18 1 5 12 19:51 -32 8 L
Jutrzenka Giebultow
26.10.19 1 : 0 lose
MKS Podlasie Biala Podlaska
D
MKS Podlasie Biala Podlaska
02.11.19 2 : 2 draw
Sokol Sieniawa
L
KS Wisla Pulawy
09.11.19 2 : 0 lose
MKS Podlasie Biala Podlaska
L
MKS Podlasie Biala Podlaska
16.11.19 0 : 1 lose
Siarka Tarnobrzeg
L
MKS Podlasie Biala Podlaska
23.11.19 0 : 2 lose
Korona II Kielce SA
Promotion
Relegation
Show more

III Liga, Group 4 championship organized by Poland. Tournament registrants: 18 clubs. This season teams closest to the first place according to the results in championship are as follows:
LKP Motor Lublin - 33 points, 9 wins, 3 defeats, 6 draws.
Korona II Kielce SA - 33 points, 10 wins, 5 lost matches, 3 draws.
KS Hutnik Krakow SSA - 33 points, 9 won matches, 3 lost games, 6 draws.

On 777score.ke source you can see football schedule and III Liga, Group 4 (Poland) live matches.

Follow III Liga, Group 4 (Poland) live standings, discover match results, team statistics in real time and watch football online at 777score.ke.